شناسه كاربري:
کلمه عبور:
(كلمه عبور خود را فراموش كرده ام)
عضويت در سايت

تاريخ خبر: ۱۳۹۳/۰۹/۱۸

جلسه مشترک بین انجمن اپتومتری خراسان و آقای خورشیدی (مسئول صفحه پیشتازان اقتصادی روزنامه خراسان)

در این جلسه که در مورخ 93/9/18 در محل دفتر انجمن اپتومتری خراسان برگزار شد،اعتراض و نقد انجمن درباره مطالب موهن درج شده در این صفحه در روز شانزدهم آذر ماه بیان شد.

آقای خورشیدی نیز ضمن ابراز تاسف از ایجاد جو ناراحتی و انزجار بین همکاران اپتومتریست بر عدم چاپ چنین مطالبی در باقیمانده "رپرتاژ آگهی ها" تاکید کردند.همچنین پیشنهاد کردند که جوابیه و دفاعیه انجمن در این صفحات که در روزهای آینده چاپ می شود،منتشر گردد.

لازم به ذکر است بلافاصله پس از چاپ مطالب مذکور ضمن تماس با مدیر مسئول روزنامه خراسان از سوی رئیس انجمن اپتومتری خراسان جناب آقای دکتر عظیمی ، ضمن بیان نگرانی ها و دغدغه های    موجود بر حق قانونی انجمن اپتومتری خراسان به عنوان نماینده اپتومتریست های خراسان  در پاسخ به این مطالب در روزنامه خراسان طبق قانون مطبوعات تاکید کردند..


نظرات کاربران
  الهه قوچانی   ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
پرسش  متشکریم از پیگیری های به موقع و اطلاع رسانی. ضمن اینکه صنف عینک سازان باید متعهد به این میسله باشند که حق هیچگونه توهین و دخالت در اصناف و حرف دیگر را ندارند و این دخالت ها در حوزه ی سلامت از طریق مراکز قانونی قابل پیگیری است. بخصوص اینکه اپتومتری علم مراقبت از سلامتی بینایی شهروندان عزیز می باشد و مسیله ای نیست که بخاطر فروش عینک های .. در پشت ویترین های آنچنانی به بازی گرفته شود.
  سمانه مختاری   ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
پرسش  با سلام و احترام. امیدواریم با گروه عینک سازان به گونه ای برخورد شود که دیگر جرات این چنین توهین را نداشته باشند و تحریم کار با آنها (حتی برای مدتی )می تواند اتحاد ما و عدم رضایت از انها را به اثبات برساند.آنهادر واقع با خریدهای ما و تزریق پول های ما به جیبشان جرات چنین کاری را پیدا میکنند. به امید سرافرازی بیشتر اپتومتری.
  مجتبی گنجعلی   ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
پرسش  با سپاس فراوان از اگاهی و اقدام به موقع اینجانبان ...
1  
نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این خبر از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
عدد نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.