شناسه كاربري:
کلمه عبور:
(كلمه عبور خود را فراموش كرده ام)
عضويت در سايت

تاريخ خبر: ۱۳۹۳/۱۰/۲۰

سایت های اختصاصی اعضا انجمن اپتومتری خراسان آماده تحویل شد

این سایت ها با هدف معرفی رشته  و ایجاد سطح بالاتری از ارائه خدمات و معرفی همکاران اپتومتریست برای برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با مردم ایجاد شده است.

در این سایت ها شما به معرفی خود، رشته و خدماتی که می توانید ارئه دهید، به عنوان عامل اول و مهمترین آن می پردازید . این سایت ها دارای قسمت های مختلف می باشد که از جمله مهترین آنها می توان به قسمت "نوبت ویزیت" و "پرسش و پاسخ" پرداخت که در قسمت نوبت ویزیت بیماران می توانند به سایت شما مراجعه کنند و در زمان دلخواه و همچنین ساعت دلخواه مورد نظر خود اقدام به دریافت نوبت ویزیت بصورت آنلاین از شما کنند و در صورت ثبت اطلاعات و دریافت نوبت ، بصورت اتوماتیک پیامکی به شما و همچنین بیمار ارسال خواهد شد. سیستم ارسال پیامک ها از طریق سامانه پیامکی انجمن اپتومتری خراسان پشتیبانی می شود (برای شارژ پیامک خود می توانید به قسمت پرداخت اینترنتی در سایت انجمن مراجعه کرده پس از پرداخت اینترنتی ، با تماس با دفتر انجمن اطلاع رسانی کنید تا نسبت به شارژ پیامک شما اقدام گردد .بسته 1000 تایی پیامک به قیمت 20000 تعیین شده است) . قسمت نوبت دارای تنظمیات خاصی می باشد که در مدیریت سایت و بخش "راهنما" نحوه این تنظیمات توضیح داده شده است.

در قسمت پرسش و پاسخ ،مردم می توانند پرسش خود را مطرح کنند و شما به آن پاسخ دهید.

در قسمت نقشه هوایی آدرس مطب ، تلفن مطب و همچنین نقشه هوایی ( برای فعال سازی قسمت نقشه هوایی باید طول و عرض جغرافیایی کلینیک خود را با استفاده از google maps  به دست آوردید و سپس برای فعال سازی، آن را ارائه کنید)  شما به نمایش در می آید .

با ورود به قسمت مدیریت سایت و مراجعه به قسمت راهنما می توانید اطلاعات لازمه را برای مدیریت سایت خود کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر انجمن اپتومتری خراسان 05137236373-83  روزهای فرد ساعت 10 تا 13 تماس حاصل فرمائید.

 

اپتومتریست امیر گلمکانی

مدیر سایت های اختصاصی

اعضای انجمن اپتومتری خراسان

 

 

برای ورود به یک نمونه از سایت های اختصاصی اینجا را کلیک کنید

 

 

نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این خبر از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
عدد نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.