شناسه كاربري:
کلمه عبور:
(كلمه عبور خود را فراموش كرده ام)
عضويت در سايت

تاريخ خبر: ۱۳۹۳/۱۲/۲۶

پیام نوروزی دکتر عباس عظیمی رئیس انجمن اپتومتری خراسان به همکاران واعضاء

 

پیام نوروزی رئیس محترم انجمن اپتومتری خراسان

جناب آقای دکتر عباس عظیمی

 

همکاران عزیز، دانشجویان گرانقدر، پیشاپیش فرارسیدن نوروز باستانی و شروع تحول در زندگی با آغاز بهار را  تبریک گفته و از خداوند بزرگ آرزومندم که در کنار خانواده های خود زندگی خرم توام با سلامتی داشته باشید.

عزیزان همکار، همچنانکه مستحضر هستید پانزدهمین کنگره اپتومتری خراسان در تاریخ 24،23و25 اردیبهشت ماه 1394 در ساختمان برج ساپکو شهر مشهد برگزار خواهد شد. در این کنگره نیز سعی شده است موضوعات مهم علمی - کلینیکی و نیز آخرین دستاوردهای پژوهشی در حوزه چشم و بینایی مطرح گردد و همچنین فن آوریهای جدید در حوزه فریم، عدسی و اقلام وابسته به معرض نمایش گذاشته شود. به همین منظور از استاتید برجسته کشوری و نیز محققان و پژوهشگران اپتومتریست و علوم بینایی دعوت شده است تا آخرین یافته های علمی- پژوهشی خود را در قالب سخنرانی و پوستر ارائه نمایند.

نکته قابل توجه این است که مدت زمان مسئولیت هیئت مدیره و بازرس فعلی انجمن رو به اتمام است. به همین منظور در کنگره پانزدهم انتخابات هیئت مدیره بصورت رسمی و با حضور نماینده محترم استانداری و نیز سایر موارد قانونی انجام خواهد یافت. کنگره پانزدهم به لحاظ انجام انتخابات
 از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و انتظار می رود که کلیه اعضاء محترم انجمن اپتومتری خراسان ضمن حضور فعال در همایش در امر انتخابات نیز حضور جدی داشته باشند. همکارانی
که تمایل به نامزدی در هیئت مدیره و یا بازرس انجمن دارند از هم اکنون خود را آماده بنمایند تا انشاء الله متعاقب اطلاعیه های صادره آتی اقدامات لازم را انجام بدهند.

در خصوص انتخابات باید عرض کنم که نیاز به تغییر و تحول در هیئت مدیره می باشد و همواره باید از افراد تازه نفس و پرکار در راه اهداف انجمن استفاده نمود. از همکاران عزیز اپتومتریست جوان، پرشور، متعهد، صادق، کوشا و آشنا به مسائل و مشکلات اپتومتری دعوت بعمل می آورم که از هم اکنون خود را جهت کاندیداتوری هیئت مدیره و یا بازرس آماده نمایند.

از کلیه همکاران عزیز اپتومتریست و عضو انجمن اپتومتری خراسان که در سال 93 نیز همچون سالهای گذشته با همت خود توانستند به موفقیت های چشمگیری نائل آیند که در راس آن شرکت در طرح بزرگ غربالگری بوده است تشکر نمایم . سایر موفقیت های بدست آمده در طول کنگره مطرح خواهد شد.

در خاتمه ضمن آروزی سالی خوش و پر برکت برای همه همکاران، توفیق شما در خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان را از خداوند متعال خواستارم.

نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این خبر از قسمت زیر ارسال کنید

 ارسال نظر :

نام: *
ايميل: *
نظر: *
كد امنيتي:           كد امنيتي
عدد نمايش داده شده در تصوير را در فيلد كد امنيتي وارد كنيد.