راهنما

۱_چنانچه با موبایل وارد سایت iranoptometry شده اید لطفاً جهت مشاهده بهتر, موبایل را در حالت افقی نگهدارید.
۲_ این سایت از دو قسمت دبیرخانه کنگره های اپتومتری ( که شامل ثبت نام,جدول برنامه ها و سایر موارد ضروری جهت ثبت نام و شرکت در کنگره ها و سمینار هاست) و قسمت آکادمی (که محتوای آن شامل فیلم های سخنرانی های اجرا شده در کنگره ها ، سمینارها و کارگاههای عملی اجرا شده توسط انجمن اپتومتری  خراسان است) تشکیل شده است. در آینده امیدواریم با مشارکت سایر گروه‌های علمی فیلم های آموزشی بیشتری در این قسمت آپلود شود.
۳_در قسمت دبیرخانه کنگره ها پس از باز شدن صفحه لینک هایی شامل ثبت نام ،جدول برنامه ها و... مشاهده می کنید. این لینک ها در همه صفحات فعال است و توضیحات موضوع خود را پس از کلیک کردن روی آن میتوانید مشاهده کنید.
۴_در صفحه اصلی سایت در قسمت پایین سه عکس مشاهده می شود. اولین عکس پوستر آخرین برنامه علمی اجرا شده می باشد .با کلیک بر روی این پوستر میتوانید گزارش مختصری از برنامه های علمی قبلی انجمن را ملاحظه کنید. دو تصویر دیگر که عکسهای آخرین برنامه علمی است جهت مشاهده گالری عکس های گرفته شده در کلیه برنامه های علمی است.
۵_قسمت آکادمی سایت جهت مشاهده فیلم های سخنرانی های علمی طراحی شده است و با تفکیک موضوعات علمی دسترسی آسان تری را در اختیار مخاطبین قرار می دهد. بعضی از موضوعات مطرح شده در کنگره ها ممکن است در چند آیتم از موضوعات قرار داده شده باشد.جهت مشاهده فیلمهای مذکور بایستی ابتدا آن را خریداری کنید تا لینک مشاهده برای شما ارسال گردد.